Oczy to ten element naszego wyglądu, na który ludzie zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Wynika to poniekąd z przekonania, że w oczach można wiele wyczytać na temat drugiej osoby. Jednak przede wszystkim jest to efektem istotności kontaktu wzrokowego. Dlatego warto podkreślać przyciągające piękno swoich oczu. Idealnym sposobem na to są grube, czarne i gęste rzęsy.

Sposoby na gęste i długie rzęsy

Niestety większość kobiet posiada niezbyt grube i długie rzęsy. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, aby polepszyć prezencję naturalnych włosków. Poniżej znajdziesz kilka z nich.

 

1.Pogrubiające/wydłużające tusze do rzęs – dobrze podkreślają rzęsy, jednak u osób z bardzo niewyraźnymi własnymi rzęsami nie dadzą spektakularnego efektu.

2. Zalotka – doskonała do podkręcania rzęs i unoszenia ich u podstawy.

rzęsy3. Odżywki do rzęs – sprawdzają się różnie w zależności od jakości produktu, jednak dają zadowalający efekt, natomiast jedynie przy regularnym stosowaniu. Minusem jest konieczność systematycznego nakładania odżywek.

4. Sztuczne rzęsy na pasku lub w kępkach – najszybszy sposób na pogrubienie i wydłużenie rzęs. W zależności od rodzaju sztuczne rzęsy mogą dawać bardziej naturalny bądź dramatyczny efekt. Idealnie podkreślają oczy.

5. Doczepianie rzęs w salonie kosmetycznym – najbardziej trwała metoda, zapewniająca spektakularne rzęsy o każdej porze dnia i nocy, bez względu na to czy posiadasz makijaż czy też nie.

Zniewalające spojrzenie na co dzień

W zależności od tego czego oczekujemy mamy wiele możliwości na zwiększenie objętości i długości naszych rzęs. Jedne sposoby wymagają więcej czasu, a inne z kolei sprawdzą się przy większych okazjach. Warto wypróbować każdego rozwiązania, aby znaleźć odpowiednie dla siebie. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć powalającym spojrzeniem, które zapewnią Ci kruczoczarne długie i gęste rzęsy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *