Dłonie stanowią wizytówkę człowieka. Po ich wyglądzie łatwo można wywnioskować podstawowe informacje na temat danej osoby. Warto więc o nie dbać i robić wszystko, aby prezentowały się pięknie. Szczególnie u kobiet dłonie stanowią duży atut, na który uwagę zwracają zarówno mężczyźni, jak i inne kobiety. Najbardziej widoczne są paznokcie, które powinny być idealne. Zastanawiasz się pewnie, jak to zrobić. Otóż odpowiedź jest jedna – lakiery hybrydowe i żele!

Problemy z paznokciami

Każda kobieta chciałaby móc pochwalić się zdrową, mocną i połyskującą płytką paznokcia. Niestety przez wykonywanie codziennych czynności, a także uwarunkowania genetyczne wiele z nas boryka się z łamliwymi, rozdwajającymi, matowymi paznokciami. Najczęstszym sposobem na radzenie sobie z tymi problemami jest ukrywanie ich pod lakierem do paznokci. Jednak i to nie do końca jest dla nas ratunkiem. Tradycyjne emalie są bardzo nietrwałe, łatwo odpryskują, przez co manicure już po krótkim czasie wygląda tragicznie.

Zamień tradycyjne lakiery na hybrydy i żele

lakiery hybrydowe, lakiery żelowe, hybrydy, żeleCo zrobić, aby manicure zawsze był perfekcyjny? Wystarczy użyć trwałych lakierów. Pierwsze na rynku pojawiły się żele, które cieszyły się popularnością zwłaszcza przy większych okazjach, takich jak śluby. Następnie pojawiły się hybrydy, które podbiły serca wielu kobiet. Lakiery hybrydowe w odróżnieniu od żelowych są łatwiejsze w aplikacji oraz ściąganiu, a co więcej na płytce paznokcia prezentują się niczym te tradycyjne. Z kolei lakiery żelowe, mimo że wśród niektórych nadal przywołują na myśl skojarzenia z kiczem, to świetnie sprawdzają się przy zapuszczaniu paznokci oraz walce z obgryzaniem paznokci. Dobrze wykonany manicure żelowy prezentuje się bardzo estetycznie.

Lakiery hybrydowe i lakiery żelowe dla długotrwałego manicureu

lakiery hybrydowe, lakiery żelowe, hybrydy, żeleNajwiększą zaletą hybryd i żeli jest ich długotrwałość. Manicure wykonany przy ich użyciu utrzymuje się w nienagannym stanie około 3 tygodni. Dzięki temu zapomnisz o odpryskującej emalii i płowiejącym kolorze. Mimo, że teoretycznie lakiery hybrydowe i lakiery żelowe nie posiadają żadnych właściwości odżywczych to pomagają one w zadbaniu o kondycje płytki paznokcia. Nałożone warstwy lakieru tworzą dodatkową ochronę dla paznokcia, utwardzają go i zapobiegają powstawaniu uszkodzeń czy pęknięć. Dzięki temu, w czasie noszenia takiej trwałej stylizacji nasze paznokcie mogą swobodnie rosnąć.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *