Nie zawsze nasze włosy wyglądają jak u gwiazd filmowych. Na szczęście możemy skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje nam branża beauty. Wśród rozwiązań mamy między innymi naturalne włosy doczepiane występujące w różnych wariantach. Aby dobrać je idealnie do swoich potrzeb, warto przyjrzeć się nieco bliżej przykładowym metodom przedłużania włosów.

Naturalne włosy doczepiane – metoda clip-in

naturalne włosy doczepiane taśmyClip-in to bardzo popularna i wygodna metoda, która pozwala na szybką aplikację. Pasemka włosów naturalnych zaczepia się przy użyciu klipsów – stąd też nazwa metody. Jeśli wybierzemy odpowiednio wysoką jakość włosów, możemy być pewne, że klipsy będą delikatne, a jednocześnie odpowiednio mocno się utrzymają. Pasemka włosów naturalnych, aplikowane metodą clip-in, nie niszczą włosów, a ponadto, w ich przypadku całkowicie unikamy stosowania klejów. Oprócz tego, że doczepiane pasma zakłada się szybko, nie ma również problemów, jeśli chcemy je zdjąć – jest to proste i nieskomplikowane.

Mikroringi

Kolejną, mało inwazyjną metodą jest przedłużanie włosów przy użyciu mikroringów. Naturalne włosy doczepiane zakłada się przy użyciu aluminiowych obrączek (mogą być wykonane również z miedzi). W zależności od tego, jakie mamy włosy, wybieramy się dopasowany do nich ring. Podobnie, choć nieco prościej, przedłuża się włosy metodą pętelkową, zwaną inaczej easy loop. Obie metody sprawiają, że w krótkim czasie możemy stworzyć szybką i efektowną fryzurę na wiele okazji.

Przedłużanie włosów – taśmy

przedłużanie włosów na taśmie doczepiane włosyKolejnym sposobem na piękne włosy jest przedłużanie włosów na taśmie. Wykonuje się je metodą kanapkową, która polega na wczepywaniu niewidocznych taśm, na których znajdują się pasemka włosów naturalnych – to bardzo popularny sposób na przedłużanie włosów. Taśmy umieszczane są przy samej skórze głowy, na włosach o długości co najmniej 15cm. Ważne jest regularne podnoszenie pasemek i odpowiednia pielęgnacja, która dotyczy oczywiście każdych włosów przedłużanych.

Ogromną zaletą jest fakt, że włosy naturalne na taśmie mogą mieć wiele kolorów, warto jednak ewentualną zmianę skonsultować ze swoim fryzjerem aby poddać je analizie stanu i wykonać koloryzację bezpiecznie.

Naturalne włosy doczepiane na żyłce

Ostatnim omawianym, ale bardzo ciekawym i szybkim sposobem na przedłużanie są włosy na żyłce. W bardzo krótkim czasie możemy wykonać bardzo efektowną fryzurę i znacząco zmienić swój wygląd. Włosy pokrywają boki i tył, dzięki czemu łatwiej je uzyskać subtelny i naturalny efekt, na którym zależy wielu klientkom.

Kategorie: Włosy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *